Proszek białkowy nie pomaga bezpośrednio szybciej budować mięśnie.

Proszek białkowy nie pomaga bezpośrednio szybciej budować mięśnie.

Wszystko to właśnie dlatego naturalne wzmacniacze testosteronu są po prostu stratą pieniędzy i nigdy nie zapewnią pożądanych wyników.

Wzrost hormonu wzrostu: Więcej tych samych BS

Otwórz dowolny magazyn fitness, a zobaczysz przynajmniej garść reklam dla hormonu wzrostu ludzkiego (HGH). I czy wiesz, co te suplementy zrobią dla ciebie?

Absolutnie nic. Jeden za jeden. Bez pytania.

Wzmacniacze HGH, które znajdziesz na rynku, zwykle zawierają mieszankę aminokwasów i ziół z okazjonalnymi „Toss-ins”.

i długi Krótko mówiąc, wiele z tych składników nie ma wpływu na produkcję hormonów wzrostu, a te, które nie są wystarczająco mocne, aby nadać żadne rzeczywiste korzyści.

, na przykład, kwas aminobutynowy gamma Moelcule (GABA).

Badania pokazują, że uzupełnienie tego związku zwiększa poziomy hormonu wzrostu po wysiłku… ale ten przejściowy wzrost nie zrobi nic na drodze do poprawy wzrostu mięśni.

Innym bestsellerem jest aksamitne poroże jelenia aksamitne , który jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej w różnych celach zdrowotnych zapobiegawczych.

Cóż, zapomnij o tym, co mówi Ray Lewis. Badania pokazują, że aksamitne poroża…

Podobnie jak w przypadku wzmacniaczy testosteronu, należy również rozważyć większy obraz.

Jeśli bezpośrednio wstrzykiwanie hormonu każdego dnia IND. Pomaga ci zbudować więcej mięśni i siły. Co może w najlepszym razie naturalny suplement, który może w najlepszym razie nieznacznie zwiększyć codzienną produkcję?

Ktoś z średniego profilu hormonu anabolicznego może zrobić mniej więcej na siłowni, jak ktoś z doskonałym. Więc nie trzeba marnować pieniędzy, ścigając niewielki wzrost testosteronu, hormonu wzrostu lub IGF-1.

Oszczędzaj pieniądze i pomiń boostery HGH.

jest hmb wszystko, co się zepsuło Być?

HMB (beta-hydroksy kwas beta-metyloutynowy-kęs rzeczywiście) jest metabolitem leucyny aminokwasowej i robi rundy jako nowy nowy konstruktor mięśni.

Problem polega jednak na tym, że niewiele badań użytych do sprzedaży tych twierdzeń zostało przeprowadzonych przez Stevena Nissena, wynalazcę HMB i właściciela patentu.

i kiedy wiele milionów dolarów jest włączonych Linia, lepiej uwierzyć, że istnieje zachęta dla shenaniganów. , jest znacznie mniej skuteczny niż Nissen poinformował.

Na przykład:

Badacze z Massey University również przeprowadzili a Przegląd literatury na temat suplementacji HMB, a ich wniosek był bardzo prosty:

„Suplementacja HMB podczas treningu oporowego ponosi małe, ale wyraźne ogólnie przyrosty siły i siły nogi u wcześniej nieprzeszkolonych mężczyzn. trywialny. Wpływ HMB na skład ciała jest nieistotny. ”

Jest jednak jedna korzyść z HMB, która jest jednak dobrze ustalona: jest to niezwykle skuteczny środek przeciwkataboliczny.

to znaczy, że jest bardzo bardzo Dobry w zapobieganiu rozkładowi mięśni, co oznacza, że ​​szybciej wyzdrowiejesz po treningach i doświadczysz mniejszej bolesności mięśni (a forma bezpłatnego kwasu pokazuje najwięcej obietnic w tym względzie).

Nie ma to również wpływu na insulinę poziomy, co czyni go idealnym do stosowania z treningiem na czczo.

Jego potężne działanie przeciwkataboliczne i nieistniejące efekty insuliny oznaczają, że czerpasz wszystkie korzyści z utraty tłuszczu z treningu bez problemów związanych z mięśniami Strata lub wydzielanie insuliny.

Warto również zauważyć, że HMB jest lepszy od leucyny w tłumieniu rozkładu mięśni, ponieważ jest bardziej antykataboliczne niż jego „rodzic” aminokwas.

oznacza to, że to jest także bardziej skuteczne niż suplementy aminokwasowe rozgałęzione, ponieważ polegają na leucynie dla mrówek Efekty i-kataboliczne (izoleucyna i valina są pod tym względem bardzo słabe).

Jeśli chodzi o konkretny suplement HMB, który polecam, uwzględniłem klinicznie skuteczną dawkę w każdej porcji mojego tłuszczu przedtreningowego Burner Forge.

Forge to palnik tłuszczowy wykonany specjalnie do stosowania z treningiem na czczo i zawiera klinicznie skuteczne dawki…

Najważniejsze jest to, że Forge pomaga stracić tłuszcz-i „uparty” tłuszcz w środku Szczególne – większe, zachowaj intensywność treningu i utrzymuj intensywność treningu i ostrość psychiczną.

Czy proszek białka pomaga szybciej budować mięśnie?

„Jeśli chcesz szybciej budować mięśnie, powinieneś otrzymać, powinieneś otrzymać jakiś proszek białkowy. ”

To pierwsza porada suplementu, jaką kiedykolwiek dostałem.

i to jest złe.

Protein Powder nie pomaga bezpośrednio budować Szybszy mięsień.

Jedzenie wystarczającej ilości białka, ale nie potrzebujesz proszków, aby się tam dostać. Samo Whole Foods może dać ci wszystko, czego potrzebujesz.

Protein Powder również nie pomaga szybciej tracić tłuszcz. Dieta wysokobiałkowa, niezależnie od tego, czy obejmuje suplementy białkowe, czy nie.

, że próba uzyskania całego białka potrzebnego od samego jedzenia stanowi kilka wyzwań:

Wejdź do proszku białkowego, czyli…

Są to główne powody, dla których proszki białkowe są najpopularniejszymi rodzajami suplementów Tam.

Jeśli jesteś podobny do mnie, a większość ludzi przekonasz się, że dieta to tylko więcej przyjemne z proszkiem białkowym i dlatego polecam je i używam.

Jeśli chodzi o rzeczywisty produkt, moja nazywa się serwata+, i zasadniczo jest to proszek z białka serwatkowego, którego sam zawsze chciałem.

Czy są jakieś suplementy, które poprawiają wzrost mięśni?

Jak dotąd Haven ” Naprawdę dostarczałem główną obietnicę artykułu: Najlepsze suplementy do wzrostu mięśni.

Cóż, teraz, gdy obaliliśmy większość śmieci na rynku, porozmawiajmy o tym, co faktycznie działa. /p>

i Umieść początek, niekwestionowany mistrz naturalnych konstruktorów mięśni…

kreatyna

kreatyna jest substancją znajdującą się naturalnie w ciele i w dużych ilościach w produktach, takich jak czerwone mięso.

To najbardziej dobrze zbadana cząsteczka we wszystkich żywienia sportowym-temat setek badań naukowych-i jej korzyści są jasne:

i najlepsza część Czy robi to wszystkie te rzeczy naturalnie i bezpiecznie.

Jeśli chodzi o poprawę składu ciała i wydajności treningu, kreatyna jest zasadniczo wszystkimi profesjonalistami i bez wad Dostępne jednak, takie jak monohydrat, chlorowodorek, cytrynian, ester etylowy, azotan i inne.

, który jest najlepszym hukiem dla twojej złotówki? Monohydrat kreatyny jest sprawdzonym i prawdziwym zwycięzcą.

Inne formy na rynku nie są bardziej skuteczne, aw niektórych przypadkach jeszcze mniej skuteczne niż dobry monohydrat. (Co jest świetne, ponieważ monohydrat jest również najtańszy!)

i dlatego poszedłem z monohydratem kreatyny podczas tworzenia suplementu po treningu dla mojej linii suplementów, Legion.

to jest Nazywany doładowanie i każda porcja zawiera:

Daje to udowodnioną siłę, wielkość i regenerację monohydrat kreatyny plus naprawa mięśni i wrażliwość na insulinę Korzyści L-tarratu L-karnityny i kwasu korosolowego .

Jest także w 100% naturalnie słodzony i aromatyzowany i nie ma sztucznych wypełniaczy ani innych niepotrzebnych śmieci.

beta-alanina

beta-alanina jest nieistotną aminą aminową Kwas, co oznacza, że ​​nie jest to konieczna część diety ludzkiej, ponieważ nasze ciała mogą ją stworzyć.

(aminokwasy, których organizm nie może stworzyć, są znane jako niezbędne aminokwasy i muszą być obc Ained w diecie.)

Twoje ciało używa przede wszystkim beta-alaniny do utworzenia złożonej cząsteczki zwanej karnozyną, która jest przechowywana w mięśniach i mózgu. Robi to, łącząc beta-alaninę z niezbędnym aminokwasem, L-histidiną.

Teraz jedna z ról karnozyny w naszych mięśniach odnosi się do regulacji poziomów kwasowości.

Kiedy kiedy

Kiedy kiedy

Kiedy kiedy

Kiedy kiedy

Mięsień wielokrotnie kurczy się, staje się coraz bardziej kwaśny. To z kolei upośledza jego zdolność do dalszego kurczenia się, aż w końcu wcale nie może się kurczyć.

Jest to jeden ze sposobów, w jaki mięśnie się zmęczyły.

Carnozyna przeciwdziała temu przez to. zmniejszając kwasowość mięśni, zwiększając w ten sposób ilość pracy, jaką mięśnie mogą wykonać, zanim się zmęczy.

, podczas gdy istnieje wiele sposobów, w jakie mięsień może zmęczyć podczas treningu, poprzez ukierunkowanie tylko jednego (kwasowości), wydajność może być wydajność Ulepszone.

Cóż, beta-alanina jest popularnym suplementem, ponieważ zostaje przekształcana w karnozynę w ciele, która następnie gromadzi się w mięśniach.

To z kolei zwiększa ilość pracy, którą mogą wykonać przed gadaniem.

Główne korzyści beta-alaniny polegają na poprawie wytrzymałości fizycznej, a także składu ciała.

Jedna raczej imponująca metaanaliza przeprowadzona w 2012 r. Zaangażowana Dogłębny przegląd 15 badań na temat beta-alaniny jako pomocy ergogenicznej (wzmacniacz wydajności). Naukowcy stwierdzili, że giętka beta-alanina Momentacja spowodowała niewielką, ale statystycznie istotną poprawę wytrzymałości (2,85%), gdy czas ćwiczeń wynosił od 60 do 240 (czas trwania podczas supersetowania, treningów w stylu crossfit i tym podobnych).

i Podczas gdy beta-alanina miała tendencję do poprawiania ćwiczeń trwających mniej niż minutę lub dłużej niż trzy minuty, wielkość była bardzo mała i nie była istotna statystycznie.

, to znaczy, nie jest to szczególnie pomocne w stosunkowo krótkim lub krótkim lub Długie ćwiczenia.

Właśnie dlatego wielu podnoszących ciężarów bierze zarówno beta-alaninę, jak i kreatynę, co w szczególności poprawia wydajność w sferze poniżej 60-sekundowej i nieznacznie poprawia wydajność w 60 do 240 sekundach królestwo.

W ten sposób są „pokryte” wszystkim, co będą robić w siłowni.

Jeśli chodzi o wzrost beta-alaniny i mięśni, istnieje Kilka badań zauważa, że ​​nawet gdy kontrolowana jest wydajność między grupami (tj. Ta sama praca wykonana dla każdej grupy), jest to związane z większym wzrostem mięśni.

, pomimo tego samego rodzaju diet i programów treningowych, osoby uzupełniające beta-alaninę wydają się zyskiwać więcej mięśni niż te, które tego nie robią.

Ten efekt nie wydaje się jedynie produktem ubocznym ulepszonej wydajności treningu.

Nie wiemy dokładnie, dlaczego jeszcze, ale tylko, ale Wydaje się, że suplementacja beta-alaniny (choć nieznacznie) rozszerza wzrost mięśni.

Gdy spojrzysz na dane, 4,8 gramów beta-alaniny dziennie jest nieco bardziej skuteczne niż 2 gramy, ale nie ma też Wiele różnicy, gdy suplement jest przyjmowany codziennie.

Podobnie jak kreatyna, beta-alanina również wydaje się czerpać korzyści z „fazy obciążenia”, która pozwala jej szybciej gromadzić karnozynę w mięśniach.

W ten sposób wyższa dawka pozwala szybciej realizować korzyści.

Warto również zauważyć, że ogólnie uważa się, że ludzie wykonują ciężar większej objętości Programy Tinga mogą skorzystać z górnej części klinicznie skutecznego zakresu beta-alaniny.

Jest tak, ponieważ sklepy karnozyny są wyczerpane podczas skurczów mięśni, więc, oczywiście, tym bardziej kurcząc się mięśniami (trening), The Trening, The Trening, The Trening, The Trening, The Więcej karnozyny twoje ciało „używa”.

Chociaż jest to prawdopodobne, teoria ta nie została jeszcze wykazana w badaniach naukowych.

Tak więc, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, myślę, że beta-alanina jest Warto do zwiększenia wzrostu mięśni i wydajności ćwiczeń, i dlatego włączyłem go do pulsu suplementu przedtreningowego.

Pulse zawiera jednak więcej niż tylko 4,8 gramów beta-alaniny w każdej porcji. Zawiera klinicznie skuteczne dawki 5 innych naturalnych składników, które udowodniono, że zwiększają wydajność https://harmoniqhealth.com/pl/ na siłowni:

a to, co nie znajdziesz w pulsie, jest równie wyjątkowe: